-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Генератори бензинові Konner&Sohnen KSB 6500С
Тендер Prozorro UA-2026-03-30-008789-a
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
43e5c04e9a944abe8a6d4ef7bf513881
Внутрішній номер закупівлі:
28767449
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-30-008789-a
Замовник:
Військова частина А5060
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642760
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Генератори бензинові Konner&Sohnen KSB 6500С
Кількість
2 штука
Період постачання
до 12.04.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІМ-2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30695862
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Белелюбського академіка будинок 36
Ціна пропозиції
60 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.03.2026 15:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0a483a2765f946a1ad4694219b69d05b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-30-008789-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІМ-2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30695862
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Белелюбського академіка будинок 36
Номер договору:
20
Сума договору:
60 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
50 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Генератори бензинові Konner&Sohnen KSB 6500С: 30 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.03.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
23.03.2026 15:17
Статус:
Підписаний