-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рідке скло силікатне
Тендер Prozorro UA-2026-03-30-007861-a
Дана закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022
Завершена
48 183.85
UAH з ПДВ
Номер:
2365f0bc06534a65861635eea774a05d
Внутрішній номер закупівлі:
28766491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-30-007861-a
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сех Христина Богданівна 380322751703 lvk_uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24910000-6 КлеїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
48 183.85 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.03.2026 14:51 - 11.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2026 14:51 - 14.04.2026 17:00
Аукціон:
з 15.04.2026 14:14
Період кваліфікації:
14.04.2026 17:00 - 17.04.2026 09:12
Період завантаження договору:
23.04.2026 00:00 - 03.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴48 183.85 Рідке скло силікатне