-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерна техніка
Тендер Prozorro UA-2026-03-30-002827-a
Завершена
422 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
bb0a0f3bf19a487d9dc32f84bc7713b9
Внутрішній номер закупівлі:
28761508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-30-002827-a
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний енергетичний коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536768
-
Адреса:
04084, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Білицька, 38-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Воложанін Олександр +380444309456 kpel.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
422 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.03.2026 11:06 - 04.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2026 11:06 - 07.04.2026 07:00
Аукціон:
з 08.04.2026 14:25
Період кваліфікації:
07.04.2026 07:00 - 08.04.2026 13:09
Період завантаження договору:
14.04.2026 00:00 - 24.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴422 400.00 Комп’ютерна техніка