-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення обов’язкових періодичних профілактичних медичних оглядів працівників закладів освіти
Тендер Prozorro UA-2026-03-30-002399-a
Завершена
479 987.00
UAH з ПДВ
Номер:
861b8494edc546c08966add9abdbbba9
Внутрішній номер закупівлі:
28761077
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-30-002399-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ПРОСПЕКТ ДРУЖБИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Насонов Назарій Олегович 380974963261 jurist@nv-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
479 987.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.03.2026 10:57 - 04.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2026 10:57 - 07.04.2026 09:00
Аукціон:
з 08.04.2026 14:55
Період кваліфікації:
07.04.2026 09:00 - 07.04.2026 10:22
Період завантаження договору:
13.04.2026 00:00 - 23.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴479 987.00 Послуги з проведення обов’язкових періодичних профілактичних медичних оглядів працівників закладів освіти