• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

27 284.16 UAH з ПДВ
Номер: a19b1811e53c4cc8b4f4db7692509355
Внутрішній номер закупівлі: 28759020
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-30-000352-a   
Замовник: ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №10 ВОЗНЕСЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Іванова Оксана 380957858988 skool25877359@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 27 284.16 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 1.6 тисяча кубічних метрів
Період постачання 27.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 56500, Україна, Миколаївська область, Вознесенськ, пров. Костенка, будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”
Ціна пропозиції 27 284.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.03.2026 08:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f6d82cd328d54b4fb2f5f6d052fc272c
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-30-000352-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”
Номер договору: 13-13232/26-БО-Т
Сума договору: 27 284.16 UAH з ПДВ
Сума договору: 22 736.80 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Природний газ: 17 052.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.04.2026 00:00 - 30.09.2027 00:00
Дата підписання: 26.03.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір газ літо.pdf