-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Марки поштові
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-007004-a
Завершена
5 093 760.00
UAH з ПДВ
Номер:
fda56b7738a543cbba458510e42810a0
Внутрішній номер закупівлі:
28752139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-27-007004-a
Замовник:
Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
44057192
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Європейська, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Приходько Олена Сергіївна +380505316607 prihodkolena82@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
5 093 760.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Марки поштові
Кількість
212240 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Контактна особа:
Смілянський Ігор Юхимович 0509504232
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 22
Ціна пропозиції
5 093 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2026 13:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bde5e1f7471948b9a7febbe90331f29f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-27-007004-a-b1
Постачальник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 22
Номер договору:
090226-85
Сума договору:
5 093 760.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 244 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.03.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
26.03.2026 00:00
Статус:
Підписаний