-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-04-000431-b
Торги не відбулися
852 135.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 852.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 852.00 UAH
Номер:
ee23adb832204a8bbd984a9b0efb838f
Внутрішній номер закупівлі:
2875170
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-04-000431-b
Замовник:
Ковалівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04327264
-
Адреса:
22830, Україна, Вінницька область, село Ковалівка, Немирівський район,с.Ковалівка,вул.Центральна,буд.2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Верховод Віктор Васильович +380962799779 kovalivka@meta.ua http://kovalivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
852 135.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
852.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2019 16:30 - 11.01.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2019 16:30 - 21.01.2019 14:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія для потреб Ковалівської сільської ради (Об'єкти балансової належності електроустановок)
Кількість
284045 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019