• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги (ДК 021:2015: 80561000-4 - Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я (Навчання (удосконалення/спеціалізація) лікарів, фармацевтів, професіоналів з психологічної допомоги та духовної опіки))

Торги не відбулися

171 090.00 UAH з ПДВ
Номер: e61b32ae004443d2af321879cfa7d29a
Внутрішній номер закупівлі: 28750691
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-27-005550-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Дар’я Птушко +0955644207 daria.hmkc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомогиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 171 090.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.03.2026 12:11 - 05.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.03.2026 12:11 - 08.04.2026 00:00
Аукціон: з 08.04.2026 15:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴171 090.00 ДК 021:2015: 80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги (ДК 021:2015: 80561000-4 - Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я (Навчання (удосконалення/спеціалізація) лікарів, фармацевтів, професіоналів з психологічної допомоги та духовної опіки))