• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування термодизенфекціної машини MELAG MELAtherm 10 DT B , паравого стерилізатора MELAG Cliniclave 45 MD; паравого стерилізатора Celitron Acteca F -666 код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

закупівля відкритих торгів із особливостями здійснюється для потреб на 2026 рік відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі – Постанова). Терміни, які використовуються в цій тендерній документації, вживаються в значеннях, визначених Законом та Постановою. Послуги з технічного обслуговування термодизенфекціної машини MELAG MELAtherm 10 DT B , паравого стерилізатора MELAG Cliniclave 45 MD; паравого стерилізатора Celitron Acteca F -666 код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Завершена

130 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d2078ab16c1b4345a485e6df746216a6
Внутрішній номер закупівлі: 28750250
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-27-005103-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Горячева Наталія 380962151466,380675963609 public@nrcrm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 130 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.03.2026 11:59 - 01.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.03.2026 11:59 - 04.04.2026 00:00
Аукціон: з 06.04.2026 12:24
Період кваліфікації: 04.04.2026 00:00 - 06.04.2026 12:31
Період завантаження договору: 12.04.2026 00:00 - 22.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴130 000.00 Послуги з технічного обслуговування термодизенфекціної машини MELAG MELAtherm 10 DT B , паравого стерилізатора MELAG Cliniclave 45 MD; паравого стерилізатора Celitron Acteca F -666 код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання