• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з розподілу електричної енергії та забезпечення перетікань реактивної електричної енергії (ДК 021:2015 - 65310000-9 Розподіл електричної енергії)

Завершена

47 004 648.47 UAH з ПДВ
Номер: 0552f84c9e77406584e477fb05449416
Внутрішній номер закупівлі: 28748761
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-27-003633-a   
Замовник: Квартирно-експлуатаційний відділ міста Рівне
Контактна особа: Ситарук Тетяна 380675069212 tenderrivne@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згідно з абз. 2 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про природні монополії» природна монополія – стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв'язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб'єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги). Згідно зі ст. 5 Закону України «Про природні монополії», а також інформації згідно Зведеного переліку суб'єктів природних монополій (далі – Зведений перелік), що оприлюднений на офіційному веб-сайті АМКУ (http://www. https://amcu.gov.ua/), учасник Приватне акціонерне товариство «Рівнеобленерго» є суб’єктом природної монополії з розподілу електричної енергії в Рівненській області, під номером 37 (згідно зведеного переліку суб’єктів природних монополій на 28.02.2026 року) .
Очікувана вартість: 47 004 648.47 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розподілу електричної енергії
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 17828.708 кіловольт
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з забезпечення перетікань реактивної електричної енергії
Код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
Кількість 2510.73994 кіловар-година
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ"Рівнеобленерго"
Ціна пропозиції 47 004 648.47 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2026 11:02
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fba7d1317a804636b1e314de106025b8
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-27-003633-a-a1
Постачальник: ПАТ"Рівнеобленерго"
Номер договору: 3-3/2026
Сума договору: 47 004 648.47 UAH з ПДВ
Сума договору: 39 170 540.39 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 27.03.2026 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
Договір №3-3-2026 від 27.03.2026.pdf
pdf
ДУ№1 до Договору №з-З-2026 від 27-03-2026.pdf
p7s
sign.p7s