-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту (герметизації) зовнішніх міжпанельних швів будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-003124-a
Докладніше про обсяг надання послуг та про вимоги до предмета закупівлі у Додатку 3 до тендерної документації.
Завершена
165 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a000f43cb0934bff91d4a15eb3e699d0
Внутрішній номер закупівлі:
28748262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-27-003124-a
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталя Шайтанова +380612788136 natalya.shaytanova@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
165 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2026 10:46 - 03.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2026 10:46 - 06.04.2026 10:00
Аукціон:
з 07.04.2026 12:40
Період кваліфікації:
06.04.2026 10:00 - 08.04.2026 09:40
Період завантаження договору:
14.04.2026 00:00 - 24.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 000.00 Послуги з поточного ремонту (герметизації) зовнішніх міжпанельних швів будівлі районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19 (ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)