-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь фракції 20 на 70 мм та щебенево-піщана суміш фракції 0- 40 мм (ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-002950-a
Торги не відбулися
620 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b48432ddf8ba4cf9a3b8ac7dac8ddcb9
Внутрішній номер закупівлі:
28748096
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-27-002950-a
Замовник:
Линовицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412455
-
Адреса:
17584, Україна, Чернігівська область, Прилуцький район, смт. Линовиця, вул. Шевченка,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Федченко +380955200800 yur-rada@ukr.net https://gromada.org.ua/gromada/lynovycka//
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
620 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2026 10:39 - 01.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2026 10:39 - 04.04.2026 00:00
Аукціон:
з 06.04.2026 13:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴620 000.00 Щебінь фракції 20 на 70 мм та щебенево-піщана суміш фракції 0- 40 мм (ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)