• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

289 894.20 UAH з ПДВ
Номер: a187a5e3c53c4d859371de901cbb0cfb
Внутрішній номер закупівлі: 28747527
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-27-002392-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради
Контактна особа: Олена Книжник +380973007330 tenders-mkl11@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 289 894.20 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 17000 метр кубічний
Період постачання 01.04.2026 - 30.09.2026
Місце постачання 65039, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Донорська, будинок 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
Ціна пропозиції 289 894.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2026 10:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f7e9ad6a01394850ba0f1b820d590dc8
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-27-002392-a-c1
Постачальник: ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
Номер договору: 14-13540/26-БО-Т
Сума договору: 289 894.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 241 578.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.04.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання: 25.03.2026 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
14-13540 Згода.p7s (3).pdf
pdf
Договор Нафтогаз 4,9.pdf
pdf
Заява приєднання газ.pdf
pdf
ОБГ газ.pdf
docx
КБВ.docx