-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реєстраційні журнали та друкарська продукція
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-014312-a
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a84011b746ba446bba6813879e65681c
Внутрішній номер закупівлі:
28744523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-014312-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108735
-
Адреса:
54005, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Захисників Миколаєва, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Сольська +380512531954 tender@mk.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2026 19:02 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2026 19:02 - 03.04.2026 10:00
Аукціон:
з 06.04.2026 12:52
Період кваліфікації:
03.04.2026 10:00 - 08.04.2026 17:12
Період завантаження договору:
14.04.2026 00:00 - 24.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 100 000.00 Реєстраційні журнали та друкарська продукція