-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розміщення інформаційної продукції на зовнішніх носіях
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-011894-a
Торги не відбулися
60 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3f813cb191224a6e9c5c303d58627e2d
Внутрішній номер закупівлі:
28742165
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-011894-a
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трепалін Роман Олександрович +380542700149 trepalin_r@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2026 15:54 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2026 15:54 - 03.04.2026 15:57
Аукціон:
з 06.04.2026 14:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Послуги з розміщення інформаційної продукції на зовнішніх носіях