• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сік фруктовий без цукру (ДК 021:2015- 15320000-7 Фруктові та овочеві соки)

Торги не відбулися

29 326.56 UAH з ПДВ
Номер: 2e97b9943da0468d8db631a61d0c40dd
Внутрішній номер закупівлі: 28741253
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-26-010974-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Світлана Стромко +380934030481 nyamanyashkasveta@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 29 326.56 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.03.2026 15:24 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.03.2026 15:24 - 03.04.2026 00:00
Аукціон: з 03.04.2026 11:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴29 326.56 Сік фруктовий без цукру (ДК 021:2015- 15320000-7 Фруктові та овочеві соки)