• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (ДК 021:2015 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне) НК 024:2023 35413 Загальна лабораторна тара багаторазового використання, Витратні матеріали для стерилізатора «LOWTEM Crystal 100» - пляшка для стерилізуючого реагенту (25 циклів)

Завершена

700 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 7bf2df6c9e084582a580d1d3dcf9c524
Внутрішній номер закупівлі: 28741216
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-26-010934-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Контактна особа: Тетяна Симоненко +380660603785, +380532609547 plan@okl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 700 800.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пляшка для стерилізуючого реагенту (25 циклів)
Код ДК 021:2015: 33191000-5 Обладнання стерилізаційне, дезінфекційне та санітарно-гігієнічне
Кількість 40 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЛІЦ СЕРВІС"
Ціна пропозиції 700 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2026 16:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8e860674ccae4ed4bd8aa3eeb697d1f7
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-26-010934-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЛІЦ СЕРВІС"
Номер договору: 213/3
Сума договору: 700 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 584 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 26.03.2026 15:18
Статус:
Підписаний
pdf
43590175_ТОВ_БЛІЦ_СЕРВІС_2026-03-26_15-16.pdf
pdf
Договір № 213-3 від 26.03.2026р..pdf