-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-009191-a
Торги не відбулися
128 090.00
UAH з ПДВ
Номер:
1603e49e5db54f29ae273a381161c863
Внутрішній номер закупівлі:
28739481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-009191-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2" КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990795
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Дніпровська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Мартинова +380502913200 annamartunova07@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
128 090.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2026 14:31 - 02.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2026 14:31 - 05.04.2026 00:00
Аукціон:
з 06.04.2026 12:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴128 090.00 ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори