-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні запчастини (ДК 021:2015: 31430000-9: Електричні акумулятори)
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-007255-a
Завершена
67 227.20
UAH без ПДВ
Номер:
e72e08c5d6e2444f8dc33e508994b5e4
Внутрішній номер закупівлі:
28737568
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-007255-a
Замовник:
5 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362844
-
Адреса:
64601, Україна, Харківська область, місто Лозова, пров.Виставочний, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Свідченко +380636237629 sasha1999714cr7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
67 227.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.03.2026 13:16 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2026 13:16 - 03.04.2026 09:00
Аукціон:
06.04.2026 11:55 - 06.04.2026 12:18
Період кваліфікації:
06.04.2026 12:18 - 08.04.2026 10:28
Період завантаження договору:
14.04.2026 00:00 - 24.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴67 227.20 Автомобільні запчастини (ДК 021:2015: 31430000-9: Електричні акумулятори)