-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання: Пульт дистанційного керування для FPV дрона Radiomaster TX12 Mark II Radio Controller 2,4-2,48 ГГц з акумулятором Radiomaster 21700 5000мАг 3.7В. в кількості 15 (п'ятнадцять) комплектів;
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-006944-a
Завершена
95 850.00
UAH без ПДВ
Номер:
adc6a95b973b4ce3a721c1339e2b9679
Внутрішній номер закупівлі:
28737254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-006944-a
Замовник:
Військова частина А4706
×
-
Код ЄДРПОУ:
26632878
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Україна, м. Кривий ріг
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Крівєнко Олександр Володимирович 380968735827 arey.finservice@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38820000-9 Пристрої дистанційного керуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
95 850.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пульт дистанційного керування для FPV дрона Radiomaster TX12 Mark II Radio Controller 2,4-2,48 ГГц з акумулятором Radiomaster 21700 5000мАг 3.7В.
Кількість
15 комплект
Період постачання
до 15.04.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Рибалко Руслан Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3898302596
-
Адреса:
24025, Україна, Вінницька область, с. Лядова, вулиця Зарічна, будинок 85
Ціна пропозиції
95 850.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2026 12:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c716ffbdb0a845c288b5414d7588b8f4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-26-006944-a-c1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Рибалко Руслан Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3898302596
-
Адреса:
24025, Україна, Вінницька область, с. Лядова, вулиця Зарічна, будинок 85
Номер договору:
72-ПЗ
Сума договору:
95 850.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.03.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.03.2026 00:00
Статус:
Виконаний