-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (супроводження та обслуговування комп’ютерної програми «АІС «Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів» (модуль «Тарифікація + мережа, штати і контингенти»)
Тендер Prozorro UA-2026-03-26-003927-a
Завершена
74 480.00
UAH без ПДВ
Номер:
e02f9fa09b594d70890a0123ce361d06
Внутрішній номер закупівлі:
28734306
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-26-003927-a
Замовник:
Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142299
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, площа Молодіжна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Танасієнко Ірина Олександрівна 380564920390 itanasienko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Необхідність захисту прав інтелектуальної власності
Обґрунтування умови застосування:
Необхідність захисту прав інтелектуальної власності
Закупівля проводиться на виконання положень Закону України № 2526-ІХ від 16.08.2022 «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та інших законодавчих актів України щодо здійснення оборонних та публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану», що набув чинності 10.09.2022 року, а саме: доповненого пункту 37 розділу Х «Прикінцеві положення» Закону України «Про публічні закупівлі» та відповідно підпункту 5 пункту 13 «ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт іпослуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: - необхідність захисту прав інтелектуальної власності.
Для своєчасного здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на кожній стадії бюджетного процесу, підвищення автоматизації процесів в сфері управління державними фінансами на місцевому рівні шляхом впровадження нових інформаційних технологій в процесі створення бюджетних документів, обробка даних які містяться в них та забезпечення «прозорого» формування даних в управлінні бюджетом.
ФОП Іванов Сергій Іванович, згідно витягу з ліцензійного договору, який стосується права автора на твір, від 01.01.2026 року за №01/2026-Л отримав права на використання комп’ютерної програми «АІС «Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів».
Для своєчасного здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на кожній стадії бюджетного процесу, підвищення автоматизації процесів в сфері управління державними фінансами на місцевому рівні шляхом впровадження нових інформаційних технологій в процесі створення бюджетних документів, обробки даних, які містяться в них та забезпечення «прозорого» формування даних в управлінні бюджетом необхідно придбання «Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (супроводження та обслуговування комп’ютерної програми «АІС «Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів» (модуль «Тарифікація + мережа, штати і контингенти»)».
Зважаючи на те, що право на програмування/запис/технічне обслуговування програмного комплексу може бути надано, у т. ч. й за необхідності захисту прав інтелектуальної власності, тільки одним постачальником з ексклюзивними правами у Дніпропетровській області (ФОП Іванов Сергій Іванович) - у замовника є підстави для укладання договору без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178.
Очікувана вартість:
74 480.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (супроводження та обслуговування комп’ютерної програми «АІС «Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів» (модуль «Тарифікація + мережа, штати і контингенти»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
50101, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, площа Молодіжна, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Іванов Сергій Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2197300354
-
Контактна особа:
Іванов Сергій Іванович 380567889939 neocom21@ukr.net
-
Адреса:
52064, Україна, Дніпропетровська область, село Сурсько-Литовське, вул,Октябрська,18
Ціна пропозиції
74 480.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2026 11:05
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e4aba1f3097148bb96502b3fa74c39e1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-26-003927-a-c1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Іванов Сергій Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2197300354
-
Адреса:
52064, Україна, Дніпропетровська область, село Сурсько-Литовське, вул,Октябрська,18
Номер договору:
362/2026-СП/19
Сума договору:
74 480.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення (супроводження та обслуговування комп’ютерної програми «АІС «Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів» (модуль «Тарифікація + мережа, штати і контингенти»): 74 480.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.03.2026 15:00
Статус:
Підписаний