-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні два лоти: ЛОТ 1 33696500-0 Лабораторні реактиви. ЛОТ 2 33696500-0 Лабораторні реактиви
Тендер Prozorro UA-2026-03-25-013467-a
Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою
Завершена
5 070 453.42
UAH з ПДВ
Номер:
c63bd94e36564662aa3aa28930e33e7f
Внутрішній номер закупівлі:
28728714
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-25-013467-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ І КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНОЇ ДОПОМОГИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42352786
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 17 ,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оперук Людмила 380668836940 operukluda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 070 453.42 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2026 16:49 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2026 16:49 - 03.04.2026 10:00
Аукціон:
з 06.04.2026 13:50
Період кваліфікації:
03.04.2026 10:00 - 10.04.2026 11:22
Період завантаження договору:
16.04.2026 00:00 - 26.04.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴5 039 387.95 ЛОТ 1 33696500-0 Лабораторні реактиви.
- Лот №2 ₴31 065.47 ЛОТ 2 33696500-0 Лабораторні реактиви