-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта і дистиляти»
Тендер Prozorro UA-2018-12-11-000460-c
Завершена
2 161 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 807.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 807.50 UAH
Номер:
b2afc25964a54664be11dd6c245e761a
Внутрішній номер закупівлі:
2872807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-11-000460-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146959
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Залізняка, буд. 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Войтенко +380474438858 viddilosvity207@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 161 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 807.50 UAH
Період уточнення:
11.12.2018 09:53 - 17.12.2018 19:46
Період прийому пропозицій:
11.12.2018 09:53 - 27.12.2018 19:46
Аукціон:
28.12.2018 13:14 - 28.12.2018 13:47
Період кваліфікації:
28.12.2018 13:47 - 04.01.2019 14:11
Період завантаження договору:
28.12.2018 13:47 - 17.01.2019 13:47
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 09130000-9 – «Нафта і дистиляти» ( Бензин марки А-95, Бензин марки А-92, Дизельне Паливо)
Кількість
65500 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
20300, Україна, Черкаська область, Умань, навчальні заклади відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Оскарження: 28.12.2018 13:47 - 15.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Тетяна Закала +380672337079 tzakala@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Оскарження: 28.12.2018 13:47 - 15.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 745 490.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 712 935.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2019 14:11
Документи
41
Скарги
0
ТОВ КОНДОР ЛОГІСТИК
×
-
Код ЄДРПОУ:
39046990
-
Контактна особа:
Грех Юлія Ігорівна +380684156889 nadya.skrypka@ukr.net
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Олени Степанівни 46/1
Початкова пропозиція
1 809 245.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 713 287.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39039648
-
Контактна особа:
Таисия Загребельная +380664798096 tvzagrebelnaya@unimex.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м.Київ, ХРЕСТОВИЙ ПРОВУЛОК, будинок 2, офіс 405
Початкова пропозиція
1 820 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 734 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380674725251 LORA@OILUKRAINE.CK.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
1 855 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 855 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
e2e46470e64240b4af5ad05cab541201
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-11-000460-c-c1
Постачальник:
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Тетяна Закала +380672337079 tzakala@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Номер договору:
82ТЛ-673/19
Сума договору:
1 712 918.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 427 432.09 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.01.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
21.01.2019 09:44
Статус:
Виконаний