• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Ремонт безперебійного блока живлення БП-1к з заміною плати в кількості 30 шт.; 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

Завершена

188 820.00 UAH з ПДВ
Номер: af72386153d149aaa6b83a4f74c59653
Внутрішній номер закупівлі: 28724709
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-25-009451-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 188 820.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт безперебійного блока живлення БП-1к з заміною плати
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 30 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Київська область, м.Київ, вул. А. Палладіна,46 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІЗОДРОМ"
Ціна пропозиції 188 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.03.2026 15:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 63f71492771a4eab88688ce101697f09
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-25-009451-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІЗОДРОМ"
Номер договору: 97/438-26
Сума договору: 188 820.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 157 350.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Ремонт безперебійного блока живлення БП-1к з заміною плати: 6 294.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 18.03.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
97-438-26 Ізодром дог..pdf
pdf
97-438-26 Ізодром дог._Validation_Report.pdf
asice
97-438-26 Ізодром дог..pdf.asice