• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Здійснення постачання – безперервне. Постачання електроенергії, як універсальної послуги Місце поставки товару: межа балансової належності електроустановок замовника Кількість товару: 193708 кВт/год

Торги не відбулися

566 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 660.00 UAH
Номер: fccc559440e84c5aa1a7a6cd99003101
Внутрішній номер закупівлі: 2872049
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-04-001139-c   
Замовник: Гірська сільська рада
Контактна особа: Дмитро Іванович Бойко +380683629926 gora.buh@ukr.net http://www.gora-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 566 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 660.00 UAH
Період уточнення: 04.01.2019 14:43 - 10.01.2019 16:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2019 14:43 - 20.01.2019 16:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 193708 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті