-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))
Тендер Prozorro UA-2026-03-25-004972-a
Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
Завершена
28 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
51e4f6ae83d546e7b3db9c2b9ebf08f4
Внутрішній номер закупівлі:
28720219
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-25-004972-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Чернігівської районної ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38955665
-
Адреса:
15518, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Редьківка, вул. Захисників України, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Івоніна +380462940037 chrcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2026 11:36 - 03.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2026 11:36 - 06.04.2026 10:00
Аукціон:
07.04.2026 13:30 - 07.04.2026 13:53
Період кваліфікації:
07.04.2026 13:53 - 07.04.2026 14:27
Період завантаження договору:
13.04.2026 00:00 - 23.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 000.00 Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))