-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт та сервісне обслуговування автотранспортного засобу Ford Transit СВ2189ВН (код за ЄЗС ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-03-25-004634-a
Завершена
27 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
ef576a711c194e76a5118645592fb20a
Внутрішній номер закупівлі:
28719898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-25-004634-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ "ВІДРОДЖЕННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33259657
-
Адреса:
14032, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Соборності, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ткачук +380462237055 super.yanata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Кінцевий бенефіціарний власник: Калмикова Вікторія Олександрівна - громадянство Україна, місцезнаходження - Україна.
Очікувана вартість:
27 600.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт та сервісне обслуговування автотранспортного засобу Ford Transit СВ2189ВН (код за ЄЗС ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40039190
-
Контактна особа:
+380730880077
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.Мазепи Івана будинок 59
Ціна пропозиції
27 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.03.2026 11:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8058affe53464919ab0ce73f5b50fe5b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-25-004634-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40039190
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.Мазепи Івана будинок 59
Номер договору:
30
Сума договору:
27 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
23 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.03.2026 11:00
Статус:
Підписаний