-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, паливо дизельне
Тендер Prozorro UA-2019-01-04-001311-c
Торги не відбулися
822 719.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 227.19 UAH
мін. крок: 1% або 8 227.19 UAH
Номер:
5e8947a1a5fa426693834209eba5cab1
Внутрішній номер закупівлі:
2871735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-04-001311-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142767
-
Адреса:
86020, Україна, Донецька область, Очеретино, ул.Набережная,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Киричок Світлана +380996726478 pase4nikova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
822 719.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 227.19 UAH
Період уточнення:
04.01.2019 15:26 - 09.01.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2019 15:26 - 19.01.2019 16:00
Нецінові критерії:
Обслуговування 15%
відстань до заправки
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92, паливо дизельне
Кількість
22450 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГРАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40715392
-
Контактна особа:
Платоненко Дмитрий Викторович 380669988989, ,380996128682 naftograd@ukr.net
-
Адреса:
85320, Україна, Донецька область, Мирноград, Вулиця Ушакова, буд. 1-А
Початкова пропозиція
606 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
606 150.00 UAH з ПДВ
Документи
38
Скарги
0