-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Машина дорожня комбінована МДКЗ на шасі МАЗ-6312 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2016-11-01-000786-b
Торги відмінено
4 750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 23 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 23 750.00 UAH
Номер:
358321e20d464619908bda13806a50a2
Внутрішній номер закупівлі:
287153
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-01-000786-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ЗАПОРІЖЖЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01130561
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька обл., Запоріжжя, м. Запоріжжя, вул.Блакитна 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Швець А. +380504500618 zpairport@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34143000-1 Транспортні засоби для утримання доріг узимкуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 750 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 750.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2016 19:13 - 22.11.2016 12:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2016 19:13 - 02.12.2016 12:00
Аукціон:
з 09.01.2017 12:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина дорожня комбінована МДКЗ на шасі МАЗ-6312 (або еквівалент)
×
-
ДК 016:2010:
29.10.5 Автомобілі спеціальної призначеності
Кількість
2 штуки
Період постачання
13.12.2016 - 23.12.2016
Інформація про скасування
Номер:
196849aa82ef4591829b5d4298ce2904
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі двух одиниць товару.
Дата опублікування:
02.11.2016 17:35
Статус:
Виконано