-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів – 240 переміщень)
Тендер Prozorro UA-2026-03-24-012910-a
Завершена
640 120.80
UAH з ПДВ
Номер:
cd1b8d4e8b5c4e689c1ad9393594592b
Внутрішній номер закупівлі:
28712717
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-24-012910-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шаповал Тетяна Сергіївна 380442801128 tshapoval@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспортуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
640 120.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (послуги із транспортування та/або переміщення транспортних засобів – 240 переміщень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "Центр організації дорожнього руху"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32955518
-
Контактна особа:
Бобровський Б. Л. 0443741114 http://dorservice.kiev.ua/
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, Чистяківська, 19А
Ціна пропозиції
640 120.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.03.2026 16:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7e426b928b4146f28873860aa96467c8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-24-012910-a-b1
Постачальник:
КП "Центр організації дорожнього руху"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32955518
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, Чистяківська, 19А
Номер договору:
274/5/16-26
Сума договору:
640 120.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
533 434.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.03.2026 00:00
Статус:
Підписаний