-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-03-000360-b
більш детально в тендерній документації
Торги не відбулися
2 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 000.00 UAH
Номер:
c857e879c0ee4b7ba056d2ea7d1d5da4
Внутрішній номер закупівлі:
2870951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-03-000360-b
Замовник:
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006107
-
Адреса:
15501, Україна, Чернігівська область, с Новий Білоус, масив Зелений 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Силенко Алла Григорівна +380462694855 silenkoalla@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
28 000.00 UAH
Період уточнення:
03.01.2019 17:48 - 08.01.2019 17:52
Період прийому пропозицій:
03.01.2019 17:48 - 18.01.2019 17:52
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
751670 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
електрична енергія
Кількість
2330 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
електрична енергія
Кількість
75000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
електрична енергія
Кількість
2800 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
електрична енергія
Кількість
67200 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
електрична енергія
Кількість
16500 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
електрична енергія
Кількість
97500 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019