• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)

Завершена

255 789.00 UAH з ПДВ
Номер: 4c9f229771f44baba5c8aa7d6f7eaffb
Внутрішній номер закупівлі: 28709453
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-24-009634-a   
Замовник: Дніпровський державний аграрно-економічний університет
Контактна особа: Іванова Марина Андріївна 380563710821 ddaeu_pfv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Укласти договір з ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" на постачання природного газу, як виняток відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» у зв’язку з тим, що відмінено відкриті торги з системним номером закупівлі UA-2026-03-13-008066-a через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі).
Очікувана вартість: 255 789.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 15 тисяча кубічних метрів
Період постачання 01.04.2026 - 30.09.2026
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 44К, вул. Набережна Перемоги, 44/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»
Ціна пропозиції 255 789.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.03.2026 14:27
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d43076e2a4e940ffb6cb24e8c9b3b143
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-24-009634-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»
Номер договору: № 03-13110/26-БО-Т
Сума договору: 255 789.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 213 157.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Природний газ: 17 052.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.03.2026 00:00 - 30.09.2026 00:00
Дата підписання: 23.03.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 03-13110 26-БО-Т від 23.03.2026 р..pdf
pdf
Наказ та обгрунтування.pdf