-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів загальної середньої освіти міста Дніпра
Тендер Prozorro UA-2026-03-24-008919-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
1 005 615.84
UAH з ПДВ
Номер:
924b1aec28534f81b9e3ed0d4b1db212
Внутрішній номер закупівлі:
28708748
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-24-008919-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Назаренко +380634075064 nazarenkomp@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 005 615.84 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2026 14:05 - 30.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2026 14:05 - 02.04.2026 00:00
Аукціон:
з 02.04.2026 12:54
Період кваліфікації:
02.04.2026 00:00 - 02.04.2026 11:47
Період завантаження договору:
08.04.2026 00:00 - 18.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 005 615.84 Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням будинків і споруд, а саме: проведення дератизації та дезінсекції приміщень закладів загальної середньої освіти міста Дніпра