• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Газове паливо (Природний газ)

Завершена

1 875 786.00 UAH з ПДВ
Номер: 41006ef679654fa8acd2b66a763f4d3d
Внутрішній номер закупівлі: 28706545
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-24-006691-a   
Замовник: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Контактна особа: Юлія Добрянська +380668151054 yula100695@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 875 786.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 110000 метр кубічний
Період постачання 01.04.2026 - 30.09.2026
Місце постачання 76019, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 1 875 786.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.03.2026 12:26
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f72b591f27e14624951a2fe4c39a69cd
Ідентифікатор договору: UA-2026-03-24-006691-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 08-13025/26-БО-Т
Сума договору: 1 875 786.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 563 155.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 23.03.2026 12:24
Статус:
Підписаний
pdf
Заява приєднання до Договору.pdf
pdf
Згода на приєднання до договору.pdf
pdf
Договір.pdf