• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Елементи електричних схем для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів, які передбачені вимогами тендерної документації та надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Надання забезпечення тендерних пропозицій не передбачається.

Завершена

353 737.00 UAH без ПДВ
Номер: f8451ac0d12b448eabdbefbd7dfea90e
Внутрішній номер закупівлі: 28697758
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-23-013416-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Московська Катерина Петрівна 380668506413 k.moskovska@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 353 737.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.03.2026 16:41 - 28.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.03.2026 16:41 - 31.03.2026 08:00
Аукціон: з 01.04.2026 11:16
Період кваліфікації: 31.03.2026 08:00 - 07.04.2026 09:00
Період завантаження договору: 13.04.2026 00:00 - 23.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴353 737.00 Елементи електричних схем для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"