-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))
Тендер Prozorro UA-2026-03-23-005076-a
Завершена
84 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1bf0903f856f43feaa15d456defba863
Внутрішній номер закупівлі:
28689466
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-23-005076-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Чернігівської районної ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38955665
-
Адреса:
15518, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Редьківка, вул. Захисників України, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Івоніна +380462940037 chrcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
84 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.03.2026 11:55 - 30.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2026 11:55 - 02.04.2026 11:00
Аукціон:
03.04.2026 13:48 - 03.04.2026 14:29
Період кваліфікації:
03.04.2026 14:29 - 06.04.2026 15:49
Період завантаження договору:
12.04.2026 00:00 - 22.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴84 000.00 Ноутбук з маніпулятором та ліцензійним Windows (ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))