-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт кутової шліфмашини 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-03-23-004027-a
Завершена
1 211.00
UAH з ПДВ
Номер:
ed33dd37409e4941a590bf3b1f8f153a
Внутрішній номер закупівлі:
28688412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-23-004027-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 211.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт кутової шліфмашини
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЦРП МИКОЛАЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42029199
-
Контактна особа:
+380512709925
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Громадянська (Заводський Центральний р-ни) будинок 34Б квартира 50
Ціна пропозиції
1 211.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.03.2026 14:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
484113865e5f46cfa247ced867bdb486
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-23-004027-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЦРП МИКОЛАЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42029199
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Громадянська (Заводський Центральний р-ни) будинок 34Б квартира 50
Номер договору:
436-26
Сума договору:
1 211.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 009.17 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ремонт кутової шліфмашини: 1 211.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
19.03.2026 00:00
Статус:
Підписаний