• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Конструкційні матеріали

Завершена

284 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 254bf3e359144e8e8359f18ae47cd0d8
Внутрішній номер закупівлі: 28683346
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-21-000257-a   
Замовник: військова частина А1356
Контактна особа: Статкевич Віктор Сергійович 380997006291 d.lykush@ps.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 284 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.03.2026 11:35 - 27.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.03.2026 11:35 - 30.03.2026 00:00
Аукціон: 30.03.2026 11:42 - 30.03.2026 12:17
Період кваліфікації: 30.03.2026 12:17 - 07.04.2026 19:30
Період завантаження договору: 13.04.2026 00:00 - 23.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴284 000.00 Конструкційні матеріали (лінолеум, плінтус ПВХ, фурнітура до плінтуса)