• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання для кабінетів інформатики

Завершена

995 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f7213e0807ea42b7a0990969570072e5
Внутрішній номер закупівлі: 28682843
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-20-013983-a   
Замовник: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ - МЕДИЧНИЙ ЛІЦЕЙ №15 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Потішна Ірина Петрівна 380975962327 skhool_15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 995 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.03.2026 21:42 - 25.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2026 21:42 - 28.03.2026 00:00
Аукціон: 30.03.2026 12:11 - 30.03.2026 12:34
Період кваліфікації: 30.03.2026 12:34 - 03.04.2026 14:03
Період завантаження договору: 09.04.2026 00:00 - 19.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴995 000.00 Комп’ютерне обладнання для кабінетів інформатики