• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»

Торги не відбулися

85 265.00 UAH з ПДВ
Номер: 149e6e545ec147428a3cceeb54304a1e
Внутрішній номер закупівлі: 28681973
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-20-013101-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Христина Головчук +380663593419 filarmoniyauzh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 85 265.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.03.2026 17:10 - 27.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2026 17:10 - 30.03.2026 00:00
Аукціон: з 30.03.2026 13:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴85 265.00 Природний газ за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»