• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медикаменти

Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», зі змінами

Торги не відбулися

706 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 53e5398b991046d5929e18fb0f213527
Внутрішній номер закупівлі: 28681200
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-20-012315-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Лариса Лобащук +380971517692 lobachyk@ukr.net https://zvyageltmo.com/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 706 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.03.2026 16:03 - 26.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2026 16:03 - 29.03.2026 00:00
Аукціон: з 30.03.2026 12:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴706 000.00 Медикаменти