• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з сервісного обслуговування та поточного ремонту автоматичних воріт

Строк виконання послуги не більше 10 календарних днів з моменту надходження попередньої оплати в розмірі 80% від вартості послуги

Торги не відбулися

237 300.00 UAH з ПДВ
Номер: 992418a155094be0adf8863a40e61d83
Внутрішній номер закупівлі: 28679827
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-20-010935-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Тимощук +380617698131 tymoshchuk@zokl.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 237 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.03.2026 15:14 - 27.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2026 15:14 - 30.03.2026 00:00
Аукціон: з 30.03.2026 12:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴237 300.00 Послуги з сервісного обслуговування та поточного ремонту автоматичних воріт