-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо "Природний газ"
Тендер Prozorro UA-2026-03-20-009894-a
Торги не відбулися
38 794.67
UAH з ПДВ
Номер:
07c64ac93b5e4283a78f527be6f6fa5a
Внутрішній номер закупівлі:
28678787
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-20-009894-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427775
-
Адреса:
47234, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н, селище Залізці, вул. Шевченка, буд. 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Жураковська +380977624153 zakupki_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 794.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2026 14:41 - 27.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2026 14:41 - 30.03.2026 00:00
Аукціон:
з 30.03.2026 13:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 794.67 ДК 021:2015 - 09120000-6 Газове паливо "Природний газ"