• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторні реактиви для гематологічного аналізатора ZYBIO Z3ДК 021:2015 код 33690000-3 Лікарські засоби різні

Завершена

32 984.00 UAH з ПДВ
Номер: 65c57c9d43a743a99bfd4550626b2e16
Внутрішній номер закупівлі: 28676379
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-20-007495-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАХАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАХАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Ольга Гончарук +380994031999 frc_pmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 32 984.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.03.2026 13:12 - 25.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2026 13:12 - 28.03.2026 00:00
Аукціон: з 30.03.2026 15:29
Період кваліфікації: 28.03.2026 00:00 - 30.03.2026 09:55
Період завантаження договору: 05.04.2026 00:00 - 15.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴32 984.00 Лабораторні реактиви для гематологічного аналізатора ZYBIO Z3ДК 021:2015 код 33690000-3 Лікарські засоби різні