-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо,Бензин А-95 (талони)
Тендер Prozorro UA-2026-03-20-004062-a
Торги не відбулися
905 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ad26ac3250754801818f74efbe7f34de
Внутрішній номер закупівлі:
28672954
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-20-004062-a
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Володимира Дідківського, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Бичківська +380956522635 kvitneveosvita2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
905 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2026 11:04 - 26.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2026 11:04 - 29.03.2026 11:02
Аукціон:
з 30.03.2026 15:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴905 000.00 Дизельне паливо,Бензин А-95 (талони)