• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Завершена

621 155.00 UAH з ПДВ
Номер: a46801027b3043c4be1b2ab1f0b60b0e
Внутрішній номер закупівлі: 28667208
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-19-013861-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄЛАНЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄЛАНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ігор Валюшок +380637211986 elan_pmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 621 155.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.03.2026 16:57 - 24.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.03.2026 16:57 - 27.03.2026 00:00
Аукціон: з 27.03.2026 14:40
Період кваліфікації: 27.03.2026 00:00 - 01.04.2026 16:32
Період завантаження договору: 07.04.2026 00:00 - 17.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴621 155.00 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи