• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щебінь фракції 20 на 70 мм та щебенево-піщана суміш фракції 0- 40 мм (ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)

Торги не відбулися

620 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 96e30bfc25ca4b21b58cc02e8866b012
Внутрішній номер закупівлі: 28666942
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-19-013602-a   
Замовник: Линовицька селищна рада
Контактна особа: Ольга Федченко +380955200800 yur-rada@ukr.net https://gromada.org.ua/gromada/lynovycka//
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 620 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.03.2026 16:43 - 24.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.03.2026 16:43 - 27.03.2026 00:00
Аукціон: з 27.03.2026 14:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴620 000.00 Щебінь фракції 20 на 70 мм та щебенево-піщана суміш фракції 0- 40 мм (ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)