-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-03-19-013051-a
Торги не відбулися
511 578.00
UAH з ПДВ
Номер:
2c21b6d96c624902a20a1c8ca83ab3e9
Внутрішній номер закупівлі:
28666385
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-19-013051-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
511 578.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.03.2026 16:30 - 24.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2026 16:30 - 27.03.2026 16:28
Аукціон:
з 30.03.2026 14:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴511 578.00 Природний газ