-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт та технічне обслуговування копіювально-розмножувальної техніки, принтерів, перезарядка картриджів (код за ЄСЗ ДК 021:2015: 50310000-1 – Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
Тендер Prozorro UA-2026-03-19-012914-a
Завершена
249 930.00
UAH з ПДВ
Номер:
542c1bf28b6e440a816527f025c58a0f
Внутрішній номер закупівлі:
28666242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-19-012914-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094124
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Реміснича, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сердюк Наталія Дмитрівна +380462652967 ch.infrastr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
249 930.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.03.2026 16:27 - 25.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2026 16:27 - 28.03.2026 10:00
Аукціон:
з 30.03.2026 12:01
Період кваліфікації:
28.03.2026 10:00 - 03.04.2026 15:42
Період завантаження договору:
09.04.2026 00:00 - 19.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 930.00 Поточний ремонт та технічне обслуговування копіювально-розмножувальної техніки, принтерів, перезарядка картриджів