-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-03-19-007331-a
Завершена
435 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ff9daaa20a1e4ed49c8c53cc5093d8d7
Внутрішній номер закупівлі:
28660639
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-19-007331-a
Замовник:
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26404203
-
Адреса:
70433, Україна, Запорізька область, с. Новоолександрівка, Запорізький район, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Довга +380612879183 novole2016@gmail.com https://novole-school.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Індіфікатор заупівлі UA-2026-03-03-013381-a
Очікувана вартість:
435 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
29226 кіловат-година
Період постачання
17.03.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
70433, Україна, Запорізька область, Запорізький район, с.Новоолександрівка, вул. Шкільна, буд. 14, 4 вул. Дружби
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Олександрівська будинок 35
Ціна пропозиції
435 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.03.2026 13:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ce89c5d8ab684fefae8cbab8b3f68649
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-19-007331-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул.Олександрівська будинок 35
Номер договору:
843
Сума договору:
428 891.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
357 409.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
17.03.2026 13:08
Статус:
Підписаний